Menu

O nás


                      

Jmenujeme se Michaela Hnilicová a Pavla Velecká.
Rády bychom Vám představily svoji vizi o útulném domově. Věříme, že kvalita bydlení velmi působí na lidskou psychiku a celkovou životní pohodu. Prostor a věci, kterými se obklopujeme ovlivňují náš život víc, než si myslíme. Jako mámy 3 dětí jsem ale zjistily, že úklidem a zútulňováním domova trávíme příliš mnoho času. A začaly jsem přemýšlet, jestli není toho času škoda. Na co budou děti rády vzpomínat? Na skládání puzzlí, malování a výlety, nebo na maminku, která musí ještě vyžehlit a utřít prach? Co když takhle přemýšlí i ostatní?

Je spousta firem, které Vám uklidí. My máme ale měla jinou vizi. Necheme "jen" uklízet. Rády bychom místo, kde žijete zútulnily a zároveň Vás naučily, jak to dělat, abyste se při úklidu nepředřeli.

Útulné bydlení jsou pro mě i doplňky a dekorace. Ne každého však aranžování baví a má na něj čas. K úklidu tedy nabízíme výzdobu k různým příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, Haloween apod.

A protože nejsme jen obyčejná úklidová firma, tak máme v nabídce i dárkové balíčky pro ty, kteří chtějí udělat dojem nebo jen potěšit. Napadlo Vás někdy, co udělá radost mamince, když se vrátí domů z porodnice? Co potěší babičku, která už nezvládá každodenní povinnosti s takovým elánem jako dřív? Nebo jak udělat dojem na dámskou návštěvu?

Vaše představy dokážeme zrelizovat tak, že z Vašeho "doma" uděláme útulný domov, kam se budete rádi vracet každý den. Přenechejte nám péči o Váš domov a věnujte čas tomu nejcennějšímu, co máte ... SOBĚ a SVÉ RODINĚ.