Menu

Jak to u nás probíhá


Pokud se rozhodnete využít naše služby, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonem. Při prvním kontaktu si ujasníme Vaše požadavky, představy a místo realizace úklidu. Důležité jsou pro nás informace jako podlahová plocha bytu (domu), dispozice (2+kk, 3+1) a požadovaná frekvence úklidu .

Obratem od nás dostanete bližší informace ohledně naší spolupráce a předpokládanou cenu. Ve společně zvoleném termínu si domluvíme osobní setkání s prohlídkou Vaší domácnosti a doladíme detaily dle Vašich představ.

Na pravidelný úklid dochází stále stejná osoba. Ve výjimečných případech zajistíme adekvátní náhradu. Výsledek úklidu (jednorázového a prvního dlouhodobého) si přijedeme zkontrolovat a přímo na místě s Vámi vše projdeme a úklid dokončíme k Vaší úplné spokojenosti.

Pokud budete mít zájem i o vyzdobení dekoracemi k různým příležitostem (Vánoce, Velikonoce, narozeniny nebo jen tak pro radost), napište nám to, prosím, v úvodním mailu. Při naší schůzce si vše ujasníme, probereme, co se Vám líbí, nebo naopak nelíbí, abychom se co nejvíce trefili do Vašeho vkusu a Váš domov se stal tak útulným, jak Vy si přejete.

Naše služby

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid probíhá ve Vámi zvolených intervalech v období 1x týdně či 1x za 14 dní. 

Co vše pravidelný úklid zahrnuje?

Pravidelný úklid zahrnuje vše, co je potřeba. Každá domácnost potřebuje něco jiného, každý zákazník má jiné představy, jak by měl jeho uklizený domov vypadat. To vše společně probereme na první schůzce. V průběhu naší spolupráce kdykoliv zareagujeme na případné změny a Vaše další požadavky. Můžete nám psát vzkazy mailem, nebo třeba na lednici. Pokud to bude v našich silách, moc rádi Vám vyjdeme vstříc.

Minimální cena za provedený úklid od 1.400,-

Ceny jsou uvedeny bez DPH. 

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid může proběhnout jednou měsíčně, jednou za rok, nebo třeba jednou za život. Je spousta situací, kdy potřebujeme rychle uklidit. Je jen na Vás, jak úklid bude vypadat. Napište si seznam potřebných věcí, my to za Vás uděláme.

Cena: 400 Kč/h* člověkohodina

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Darovaný úklid

Připravujeme pro Vás úklidové balíčky, které si můžete objednat k různým příležitostem. Jako dárek (narozeniny,Vánoce), když chcete udělat dojem (první návštěva rodičů v novém bytě, první rande u Vás doma), nebo někoho potěšit (manželčin návrat z porodnice s miminkem, poděkování babičce za pomoc). Pomůžeme Vám interiér i vyzdobit dekoracemi vhodnými k daným příležitostem. Prostě darujte ÚTULNO.

* Doprava Brno je účtováná 450 Kč

. Mimo Brno 10 Kč za kilometr.

Minimální doba úklidu jsou 3 hodiny.

Účtuje se každá započatá hodina, s tolerancí 10 minut.

Líbí se Vám naše práce a rozhodli jste se, že k pravidelnému úklidu  chcete přenechat dekorování Vašeho domova dle příležitosti na nás? Budeme na to sami myslet a se změnou ročního období (4 x do roka) , nebo každý měsíc (12 x do roka) proměníme Váš domov na míru k danému období.

Máte zájem o naše služby nebo se chcete zeptat na další informace? Neváhejte nás kontaktovat.